Awakening terapie

Awakening terapie Probouzí tělo, které zaktivováním kundaliny energie, harmonizuje. Oživuje žlázy s vnitřní sekrecí, které produkují potřebné hormony, uvolňuje dráhy meridiánů, jimiž proudí energie k ledvinám, játrům, srdci, plícím, střevům, žaludku, mozku.

Masážní terapie Awakening pomáhá lidem v jejich životech. Cílem je pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Záměrem je uzdravení, Probuzení a Transformace.

Energie lidského těla se nazývá energie kundaliní. Kundaliní je soustředěná energie lidského těla a lidské duše. Energie se může, a nemusí projevit. Může zůstat semenem, anebo může vyrůst do zjevné podoby. Každá energie je buď v semeni, nebo v projevené formě. Kundaliní představuje váš totální potenciál, vaši totální možnost. Zpočátku je jen semenem, možností. Probudit kundaliní znamená aktivovat váš potenciál. Nejdříve je třeba pochopit, že kundaliní není nic zvláštního. Je to vlastně lidská energie. Obvykle je aktivní pouze nepatrná část této energie. A dokonce ani tato malá část nefunguje harmonicky, je v konfliktu. Tím vzniká neštěstí a trápení. Pracuje-li vaše energie harmonicky, cítíte blaženost. Jestliže je však v konfliktu – pokud je sama se sebou v rozporu – poznáte citelně utrpení. Utrpení znamená, že je vaše energie v konfliktu, zatímco štěstí a blaženost značí, že energie je v souladu.

cena - 60 min. 700,- Kč - v ceně je zahrnuta i konzultace s terapeutem

celotělová Awakening terapie 120 min. 1.400,- Kč - v ceně je zahrnuta i konzultace s terapeutem

Lze navíc propojit s Pandora terapií - http://www.eywa-centrum.cz/pandora-star

Wellness-589774_960_720